Hakkımızda

Hakkımızda

Güzellik Salonu´muz Nevşehir Merkez de hizmet vermeye başlamıştır. Mirabella Güzellik Salonu olarak amacımız, siz değerli müşterilerimize, doğal olarak hazırlanmış olan cilt bakım ürünlerimiz ve son sistem epilasyon cihazlarımızla, uzman kadromuz eşliğinde hizmet vermektir. Salonumuz hanım efendilere özeldir.

Modern Mimari ve Hijyen,

Mirabella Güzellik Salonu ailesi olarak, bizlere gelen tüm müşterilerimizin kendisini evinde hissetmeleri için gerekli olan tüm konforu düşünüyoruz, hijyen konusunda ise konu sağlık ise maximum hassas davranan bir ekibiz.

Hizmet Yelpazemiz,

Mirabella Güzellik Merkezi ailesi olarak; Lazer epilasyon, kalıcı makyaj, 3D Mikroblading, Kaş Silme, Cilt Bakımları, Dermapen, İpek Kirpik, Kirpik Lifting, Akne Bakımı ile  en iyi hizmeti sunmak için gerekli olan teknolojiyi takip ediyoruz ve gerekli eğitimlerle daima kendimizi geliştiriyoruz.

Kişiye Özel Hizmet ve Teknoloji,

Şubelerimizden birine geldiğinizde ilgili danışmanımız tarafından istekleriniz doğrultusunda size en uygun yöntemi ve en iyi hizmeti uluslararası kalite standartlarında sunmak için her konuda kendini geliştiren uzmanlarımız tarafından en son teknolojik cihazları ve yöntemleri uyguluyoruz.

Kendinizi İyi Hissetmenizi Sağlıyoruz,

Müşterilerimiz ve personelimiz için; en güvenli, konforlu, hijyenik ve teknolojik çalışma ortamını oluşturarak hizmetlerimizin kalite ve faydasını artırıyoruz.

Sorunsuz ve kalıcı bir şekilde güzelleşmek adına; Mirabella Güzellik Salonu Nevşehir.